Spotkanie z Agnieszką i Tomaszem Kuk

13 stycznia 2012

Sympatyczna niespodzianka spotkała nas w czasie próby chóru w czwartek 12 stycznia. W Gorlicach gościli światowej sławy śpiewacy – małżeństwo Agnieszka (sopran) i Tomasz (tenor) Kuk. Po koncercie w GCK zaszczycili nas swoją obecnością w czasie próby.

Z bardzo sympatycznymi artystami mieliśmy okazję chwilę pogawędzić i zrobić sobie pamiątkowe zdjęcia.

 

Zobacz Również

Kogut, muszla i porto

Kogut, muszla i porto

Ostatnią mobilność  w projekcie „Muzyka i śpiew drogą do radosnego i aktywnego życia” w ramach programu Erasmus+ zrealizowaliśmy w Portugalii. Partnerem przyjmującym była organizacja Mobility Friends, posiadająca Kampus w Gamil, nieopodal Barcelos, tam też odbyliśmy...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *