Radosne uczczenie Narodowego Święta Niepodległości

20 listopada 2015

16 listopada Fundacja „Wyjdź z Domu” zorganizowała biesiadę patriotyczną dla mieszkańców domów pomocy społecznej z terenu powiatu gorlickiego. Jej celem było radosne uczczenie Narodowego Święta Niepodległości. Uczestniczyło w niej ponad 120 osób – mieszkańcy i pracownicy domów pomocy społecznej oraz zaproszeni goście, w tym wicestarosta gorlicki Jerzy Nalepka i burmistrz Gorlic Rafał Kukla. Biesiadę poprowadził Chór Kameralny Gorlickiego Centrum Kultury Belfersingers.

Impreza ta była częścią projektu „Wyjdźmy z domu” realizowanego przez Fundację „Wyjdź z Domu”, dofinansowanego ze środków Funduszu Inicjatyw Obywatelskich oraz Powiatu Gorlickiego.

 

Zobacz Również

Za kolędę dziękujemy!

Za kolędę dziękujemy!

Tegoroczne kolędowanie rozpoczęliśmy 10 stycznia w słowackim Bardejovie, gdzie wzięliśmy udział w XV Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej „Viera – nádej – láska!”. To wyjątkowe wydarzenie stało się dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania przygotowanego...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *