Spotkanie z cyklu „Cud Niepodległości”

17 listopada 2015

Na zaproszenie Dyrekcji Muzeum Ziemi Bieckiej Chór Kameralny GCK „Belfersingers” wystąpił 13 listopada z koncertem pieśni patriotycznych w zabytkowych salach „Domu z basztą” z okazji spotkania z cyklu „Cud Niepodległości”.

Tradycją tych spotkań jest wspólne śpiewanie pieśni patriotycznych. W sympatycznej, kameralnej atmosferze uczestnicy spotkania z drobną pomocą chóru zaśpiewali pieśni legionowe i żołnierskie z okresu I wojny światowej i międzywojennego.

 

Zobacz Również

Świąteczno-noworoczne spotkanie w restauracji „Stary Dworzec”

Świąteczno-noworoczne spotkanie w restauracji „Stary Dworzec”

W niezwykle ciepłej i serdecznej atmosferze odbyło się świąteczno-noworoczne spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie Chóralne „Belfersingers” w gościnnych progach restauracji „Stary Dworzec”. Było to wyjątkowe wydarzenie, zrealizowane w ramach projektu...

Śpiewaliśmy dla Kubusia Chochołka

Śpiewaliśmy dla Kubusia Chochołka

W ostatnią sobotę  30 listopada w Gorlickim Centrum Kultury odbył się niezwykły koncert charytatywny pod hasłem „Blisko Serca, Muzyka Nadziei”, który przyciągnął tłumy i dostarczył wielu wzruszeń. Wśród wykonawców, którzy wystąpili dla Kubusia Chochołka, nie zabrakło...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *