I jest!

17 stycznia 2020

Po trzech miesiącach oczekiwania wreszcie doczekaliśmy się. Mamy w rękach naszą płytę, nad którą pracowaliśmy w zeszłym roku. Świeżutka, pięknie opakowana w folię i … nasza. Teraz czeka nas kilka koncertów promocyjnych, a pierwszy pewnie w marcu.

Podziękowania dla wszystkich, którzy wspierali nas w realizacji nagrania i wydania tego albumu.

Posłuchaj fragmentów

 

Zobacz Również

Świąteczno-noworoczne spotkanie w restauracji „Stary Dworzec”

Świąteczno-noworoczne spotkanie w restauracji „Stary Dworzec”

W niezwykle ciepłej i serdecznej atmosferze odbyło się świąteczno-noworoczne spotkanie zorganizowane przez Stowarzyszenie Chóralne „Belfersingers” w gościnnych progach restauracji „Stary Dworzec”. Było to wyjątkowe wydarzenie, zrealizowane w ramach projektu...

Śpiewaliśmy dla Kubusia Chochołka

Śpiewaliśmy dla Kubusia Chochołka

W ostatnią sobotę  30 listopada w Gorlickim Centrum Kultury odbył się niezwykły koncert charytatywny pod hasłem „Blisko Serca, Muzyka Nadziei”, który przyciągnął tłumy i dostarczył wielu wzruszeń. Wśród wykonawców, którzy wystąpili dla Kubusia Chochołka, nie zabrakło...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *