Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią znów zaśpiewaliśmy pieśni patriotyczne z Gorliczanami. Tym razem wspólnie z chórem „KuNiebu” i zespołem kameralnym śpiewaliśmy 11 listopada w Gorlickim Centrum Kultury. Połączonymi zespołami dyrygował Marcin Fejklowicz, który także przygotował sympatyczne aranżacje utworów, które chętnie z wykonawcami śpiewała publiczność.
10 lat Domu Polsko-Słowackiego w Bardejovie
W tym roku Dom Polsko-Słowacki w Bardejovie obchodzi 10-lecie powstania. Nasz chór miał zaszczyt rozpocząć uroczystą galę jubileuszową koncertem pieśni popularnych. Mimo osłabionego składu i bez dyrygentki chor spisał się znakomicie, a zaprezentowane utwory podobały...



0 komentarzy