Śpiewaliśmy w Powroźniku

30 listopada 2022

Z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie od Dawida Nawalańca, dyrygenta chóru Cantando Canzoni z Zakliczyna i Cantores Sancti Jacobi z Powroźnika do wzięcia udziału w III Koncercie Cecyliańskim, który miał miejsce w kościele p.w. św. Judy Tadeusza w Powroźniku. Uroczystą oprawę Mszy św. zapewniły wszystkie chóry, które następnie wykonały koncert pieśni sakralnych.

Serdecznie dziękujemy Dawidowi za zaproszenie, ks. Andrzejowi Romanowskiemu za ugoszczenie, obu chórom za przesympatyczne spotkanie, a Paniom z KGW za pyszne jedzonko.

Warto wspomnieć, że dwaj nasi chórzyści (Stanisław Gurba i Stanisław Dziedziak) wspólnie z Dawidem Nawalańcem śpiewali w Podkarpackim Chórze Męskim.

Zobacz Również

Gala w kościele p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Ropie

Gala w kościele p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Ropie

Z okazji Święta Konstytucji 3 Maja oraz beatyfikacji Jana Pawła II w kościele p.w. Matki Bożej Wspomożenia Wiernych w Ropie odbyła się uroczysta Gala, w której swoje programy przedstawiły dzieci i młodzież miejscowych szkół podstawowych i gimnazjum. Wystąpił również...

Uroczystości z okazji beatyfikacji Jana Pawła II

Uroczystości z okazji beatyfikacji Jana Pawła II

Uroczystości z okazji beatyfikacji Jana Pawła II rozpoczęły się w Gorlicach w piątek 29 kwietnia w kościele p.w. Św. Jadwigi Królowej uroczystą mszą św., której oprawę muzyczną przygotował Chór Kameralny GCK Belfersingers. Mszę poprzedził montaż słowno-muzyczny w...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *