Spotkanie noworoczno-karnawałowe w Ropie

31 stycznia 2011

Chór Belfersingers koncertował na dorocznym spotkaniu noworoczno-karnawałowym 29 stycznia 2011 w Ropie na zaproszenie wójta tej gminy Jana Morańdy. Zaśpiewaliśmy polskie kolędy i pastorałki oraz kilka utworów z naszego repertuaru rozrywkowego.

Słuchali nas posłowie na Sejm RP, władze samorządowe, przedstawiciele firm działających w gminie i powiecie gorlickim i mieszkańcy Ropy. Śpiewało nam się fajnie, chociaż akustyka na sali gimnastycznej jest okropna. A potem były tańce przy muzyce zespołu ze Słowacji.

 

Zobacz Również

Za kolędę dziękujemy!

Za kolędę dziękujemy!

Tegoroczne kolędowanie rozpoczęliśmy 10 stycznia w słowackim Bardejovie, gdzie wzięliśmy udział w XV Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej „Viera – nádej – láska!”. To wyjątkowe wydarzenie stało się dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania przygotowanego...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *