V Międzynarodowy Festiwal Chóralnym „Harmonia” w Bułgarii

8 czerwca 2011

W dniach 2 – 4 czerwca Chór Kameralny GCK Belfersingers gościł w Harmanli (Bułgaria) na V Miedzynarodowym Festiwalu Chóralnym „Harmonia”. W tej imprezie oprócz nas wzięły udział chóry z Izraela, Francji i Bułgarii. Zaśpiewaliśmy dwa koncerty: festiwalowy oraz koncert pieśni sakralnych w cerkwi p.w. św. Iwana Riłskiego.

Spędziliśmy wiele miłych chwil w towarzystwie bardzo gościnnych i przesympatycznych gospodarzy z Chóru „Slawei” z Harmanli. Nawiązaliśmy wiele nowych przyjaźni i kontaktów. I długo jechaliśmy. I tam i z powrotem… Większy tekst na temat naszego pobytu w Harmanli w przygotowaniu a więcej fotografii z tego wyjazdu będzie można znaleźć w galerii.

 

Zobacz Również

Za kolędę dziękujemy!

Za kolędę dziękujemy!

Tegoroczne kolędowanie rozpoczęliśmy 10 stycznia w słowackim Bardejovie, gdzie wzięliśmy udział w XV Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej „Viera – nádej – láska!”. To wyjątkowe wydarzenie stało się dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania przygotowanego...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *