Dni Gorlic 2012

18 czerwca 2012

Znakomitym koncertem Kazika Staszewskiego i zespołu Kult zakończyły się w niedzielę 17 czerwca Dni Gorlic. Na tej samej scene wcześniej wystąpił Chór Kameralny GCK Belfersingers w repertuarze rozrywkowym.

Był to szczególny nasz koncert, ponieważ po raz pierwszy korzystaliśmy z nagłośnienia i po raz pierwszy śpiewaliśmy z sekcją rytmiczną, którą tworzyli Tomasz Kubala, Rafał Fudala i Paweł Szmigielski z Młodzieżowego Domu Kultury, wystarczyły im dwie próby żeby nam przygotować super akompaniament.

A w ogóle to Pawła chyba zaadoptujemy 🙂

Zaśpiewaliśmy kilka piosenek z różnych stron świata, m. in. La cucaracha, Podmoskiewskie wieczory, Java jive. Poniżej kilka zdjęć z koncertu.

 

Zobacz Również

Za kolędę dziękujemy!

Za kolędę dziękujemy!

Tegoroczne kolędowanie rozpoczęliśmy 10 stycznia w słowackim Bardejovie, gdzie wzięliśmy udział w XV Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej „Viera – nádej – láska!”. To wyjątkowe wydarzenie stało się dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania przygotowanego...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *