Koncert na zakończenie roku 2018

7 stycznia 2019

Rok 2018 Chór „Belfersingers” zakończył koncertem pieśni pogórzańskich i łemkowskich oraz kolęd w Pijalni Wód Mineralnych w Wysowej. Koncert był zwieńczeniem projektu „Muzyczne inspiracje”, który Stowarzyszenie Chóralne „Belfersingers” realizowało od sierpnia, a współfinansowany był przez Województwo Małopolskie oraz Miasto Gorlice.

Warto wspomnieć, że koncert „Belfersingers’ poprzedził debiutancki występ nowopowstałego Chóru Galicyjskiego z Wysowej. Chórowi i dyrygentce Edycie Sulimskiej życzymy szybkiego rozwoju i wielu sukcesów.

 

Zobacz Również

Za kolędę dziękujemy!

Za kolędę dziękujemy!

Tegoroczne kolędowanie rozpoczęliśmy 10 stycznia w słowackim Bardejovie, gdzie wzięliśmy udział w XV Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej „Viera – nádej – láska!”. To wyjątkowe wydarzenie stało się dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania przygotowanego...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *