Śpiewaliśmy w Powroźniku

30 listopada 2022

Z przyjemnością przyjęliśmy zaproszenie od Dawida Nawalańca, dyrygenta chóru Cantando Canzoni z Zakliczyna i Cantores Sancti Jacobi z Powroźnika do wzięcia udziału w III Koncercie Cecyliańskim, który miał miejsce w kościele p.w. św. Judy Tadeusza w Powroźniku. Uroczystą oprawę Mszy św. zapewniły wszystkie chóry, które następnie wykonały koncert pieśni sakralnych.

Serdecznie dziękujemy Dawidowi za zaproszenie, ks. Andrzejowi Romanowskiemu za ugoszczenie, obu chórom za przesympatyczne spotkanie, a Paniom z KGW za pyszne jedzonko.

Warto wspomnieć, że dwaj nasi chórzyści (Stanisław Gurba i Stanisław Dziedziak) wspólnie z Dawidem Nawalańcem śpiewali w Podkarpackim Chórze Męskim.

Zobacz Również

Stowarzyszenie Belfersingers realizuje nowy projekt

Stowarzyszenie Chóralne Belfersingers realizuje kolejny projekt ramach Europejskiego Korpusu Solidarności pn. Muzyka i sztuka wspiera aktywne starzenie się. Głównym celem projektu jest promocja aktywnej starości i uczenia się przez całe życie, a także zaangażowania...

Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej w Łużnej

Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej w Łużnej

W Niedzielę Palmową, 24 marca 2024 roku, w Łużnej odbył się 8. Przegląd Pieśni Pasyjnej i Pokutnej "Adoramus Te, Christe". To wyjątkowe wydarzenie muzyczne na stałe wpisało się w kalendarz kulturalny regionu, gromadząc co roku miłośników muzyki chóralnej i pasyjnej...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Pin It on Pinterest

Share This