Międzynarodowa Gala Kolęd w Strzyżowie

18 stycznia 2010

Kontakty nawiązane ze Strzyżowskim Chórem Kameralnym zaowocowały wspólnym koncertem kolęd na Międzynarodowej Gali Kolęd w Strzyżowie 16 stycznia 2010 roku. Nasz chór zaśpiewał polskie kolędy i pastorałki w kościele Farnym w Strzyżowie w towarzystwie gospodarzy i Greckokatolickiego Chóru przy Kościele pw. św. Piotra i Pawła w Bardejovie. Jak to zwykle w takich przypadkach bywa koncert zakończył wspólny śpiew.

W naszym wykonaniu kolęda Dzisiaj w Betlejem i Pastorałka góralska.

 

Zobacz Również

Za kolędę dziękujemy!

Za kolędę dziękujemy!

Tegoroczne kolędowanie rozpoczęliśmy 10 stycznia w słowackim Bardejovie, gdzie wzięliśmy udział w XV Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej „Viera – nádej – láska!”. To wyjątkowe wydarzenie stało się dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania przygotowanego...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *