Oprawa mszy w Pagorzynie

4 lutego 2010

Na zakończenie sezonu kolędowego wzięliśmy udział w oprawie mszy św. w kościele pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa w Pagorzynie. Wystąpiliśmy po raz pierwszy pod kierunkiem Tadeusza Mikruta.

 

Zobacz Również

Za kolędę dziękujemy!

Za kolędę dziękujemy!

Tegoroczne kolędowanie rozpoczęliśmy 10 stycznia w słowackim Bardejovie, gdzie wzięliśmy udział w XV Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej „Viera – nádej – láska!”. To wyjątkowe wydarzenie stało się dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania przygotowanego...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *