Koncert w Dworze Karwacjanów dla Jadwigi Wójtowicz

16 maja 2010

Nasz Chór Kameralny GCK BELFERSINGERS zaśpiewał kilka pieśni w Dworze Karwacjanów dla Jadwigi Wójtowicz – laureatki Złotego Liścia Dębu – wyróżnienia przyznawanego corocznie za działania przyczyniające się do rozwoju prywatnej przedsiębiorczości, handlu i usług w naszym mieście.

fot. Jarosław Rozpłochowski/Gorlice24.pl

 

Zobacz Również

Za kolędę dziękujemy!

Za kolędę dziękujemy!

Tegoroczne kolędowanie rozpoczęliśmy 10 stycznia w słowackim Bardejovie, gdzie wzięliśmy udział w XV Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej „Viera – nádej – láska!”. To wyjątkowe wydarzenie stało się dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania przygotowanego...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *