Warsztaty w Zdyni

10 października 2021

Wielkimi krokami zbliża się termin nagrania płyty, zatem nasze przygotowania nabrały intensywności. Znaleźliśmy świetną miejscówkę – Ośrodek Szkoleniowo-Wypoczynkowy „U Zosi” w Zdyni. Pani Zosia świetnie karmi, Gorlice – i daleko i blisko, wymarzona pogoda, jednym słowem znakomite miejsce do pracy nad niełatwym materiałem. Zajęcia prowadził Kuba Zwierz – pracowaliśmy z nim po raz pierwszy, podobnie jak z kwartetem smyczkowym „Beskid’. Pojawili się także: Julia Doszna i Mirek Bogoń (Serencza), którzy również będą z nami nagrywać materiał na płytę.

W przerwie między kolejnymi zajęciami warsztatowymi sprawdzaliśmy jakość powietrza w Beskidzie Biskim (jest znakomita), nie zabrakło również tradycyjnego u nas „nocnego Polaków śpiewania”.

 

Zobacz Również

Za kolędę dziękujemy!

Za kolędę dziękujemy!

Tegoroczne kolędowanie rozpoczęliśmy 10 stycznia w słowackim Bardejovie, gdzie wzięliśmy udział w XV Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej „Viera – nádej – láska!”. To wyjątkowe wydarzenie stało się dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania przygotowanego...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *