Kolędowanie w Bazylice 2024

2 lutego 2024

Tegoroczne koncertowanie rozpoczęliśmy w święto Trzech Króli kolędowaniem w gorlickiej Bazylice wraz z chórem Cantores Sancti Jacobi z Powroźnika.

Podczas koncertu, który wysłuchało dość liczne grono widzów nasz chór zaśpiewał kilka nowych kolęd, z przyjemnością wysłuchaliśmy także występu chóru z Powroźnika, którym dyrygował charyzmatyczny dyrygent Dawid Nawalaniec. Na zakończenie tradycyjnie zaśpiewaliśmy wspólnie „Cichą noc” pod kierunkiem Andrzeja Sędzika.

Zobacz Również

Za kolędę dziękujemy!

Za kolędę dziękujemy!

Tegoroczne kolędowanie rozpoczęliśmy 10 stycznia w słowackim Bardejovie, gdzie wzięliśmy udział w XV Międzynarodowym Festiwalu Pieśni Chóralnej „Viera – nádej – láska!”. To wyjątkowe wydarzenie stało się dla nas nie tylko okazją do zaprezentowania przygotowanego...

Komentarze

0 komentarzy

Wyślij komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *